מספר טלפון

טכניון טלפון עדכני ומידע נוסף שחשוב לדעת

0

שם החברה: טכניון טלפון
אם ברצונכם להגיע להישגים ברמה בינלאומית אין שום ספק שהטכניון הוא המקום עבורכם. הטכניון נמנה כיום בין חמישים אוניברסיטאות המובילות ביותר כיום בתחומי הטכנולוגיה והמדע. הטכניון זכה בתחרות בינלאומית להקמת מכון מחקר יישומי ומדעי בניו יורק בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת קורנל. צוות ההוראה בטכניון מהווה את חוד החנית של המחקר המדעי, מתוכם שלושה זוכי פרס נובל לצד מאות חוקרים נוספים. בוגרי הטכניון נמנים עם עשרות אלפי מוחות מבריקים אשר שינו ועדיין משנים את הכלכלה בישראל דרך מגוון רחב של פיתוחים, סטארט אפים, המצאות, יוזמות ותגליות מדעיות.

מתוך נתונים של התאחדות הסטודנטים הארצית, הטכניון כיום נחשב למוסד המוביל ביותר בארץ בזכות סיוע נרחב לקהל הסטודנטים בנושאי רווחה, דרך מתן סביבת לימודים תומכת ואפשרות ליהנות מחיי תרבות ופנאי עשירים ופוריים.

הטכניון – ערוצי שירות

הגוף האחראי למתן שירותי מחשוב יסודיים ומקיפים עבור הסגל האקדמי, המנהלי כמו כן לקהל הסטודנטים הרחב בטכניון הינו האגף למחשוב ומערכות מידע בטכניות אשר מלווה את ההתפתחויות הטכנולוגיות המהירות והמובילות ביותר בתחום. להלן כמה משטחי הפעולה המרכזיים של אגף זה: פיתוח וניהול של תשתיות רשת התקשורת הטכניונית, פיתוח ותחזוקה של מערכת ERP מבית SAP, תמיכה במחשוב מבוזר וכן ניהול שרתי UNIX ו- LINUX, מחשוב עתיר ביצועים, פיתוח אתרי אינטרנט, אבטחת מידע ועוד.

שירותי האגף כרוכים בהפעלת רשת תקשורת מנוטרת ברחבי הקמפוס כולו, חיבור לרשת האינטרנט ללא עלויות, הפעלת שלושה רשתות אלחוטיות באזורי הכיסוי, רשת ציבורית, תקשורת מחוץ לקמפוס, סינון תעבורה זדונית בקמפוס ומחוצה לו על ידי הפעלת חומת אש שנועדה להגן על שרתי האינטרנט מפני תקיפות אינטרנטיות ועוד שירותים רבים.

אתר הטכניון – https://www.technion.ac.il

הטכניון – מספר טלפון

באתר בית הספר לתארים מתקדמים על שם אירווין וג'ואן ג'ייקובס ניתן למצוא מידע בכל הנוגע לתארים מתקדמים בטלפון מספר: 04-8292739. למתעניינים בתואר ראשון על בסיס תעודת בגרות ישראלית, חלקית, זרה יש לפנות לקבלת הקהל בבניין אולמן קומה 4 בימים א'-ה' בין השעות 09:00-13:00. עבור ייעוץ לבעלי רקע אקדמי במהלך הימים א', ב' ו- ד'. מרכז מידע טלפוני: 04-8295555, 077-8875555.

הטכניון – טיפ

במידה וקיבלתם הודעת קבלה ובכל זאת לא התחלתם בלימודים, הקבלה שלכם תבוטל. במידה ותרצו להגיש את מועמדותכם בשנית יהיה צורך לערוך את הרישום מחדש ולשלם דמי הרשמה מלאים. רק לסמסטר אליו נרשמתם, תוכלו להתקבל במסגרת תנאי הקבלה לטכניון. לא ניתן להעביר את הרישום מסמסטר אחד למשנהו.

טכניון – שאלות נפוצות

מהו מספר הטלפון של מרכז המידע הטלפוני של הטכניון?

מספר הטלפון של מרכז המידע הינו 04-8295555 או 077-8875555.

מהן שעות הקבלה במחלקת הרישום של הטכניון?

מחלקת הרישום של הטכניון ממוקמת בבניין אולמן, קומה 4. שעות הקבלה: בימים א’-ה’, בין השעות 9:00-13:00.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מדור הייעוץ למועמדים שע"י הטכניון?

ניתן לפנות למדור ייעוץ למועמדים בטלפון: 04-8293092 או במספר הפקס: 04-8295830.

מהם תפקידיו של מדור הייעוץ האישי למועמדים שע"י הטכניון?

לרשות המתעניינים בהרשמה לטכניון עומד מדור ייעוץ אישי בחינם בנושאים כמו: מעונות, הלוואות, תנאי קבלה, תוכניות לימודים ומלגות. המדור מספק ייעוץ לשיפור נתוני הפתיחה של המועמד, ומספק חומר עיוני בנושאים שונים, כגון: המקצועות הנלמדים בטכניון, דוגמאות של בחינות מיון וסיווג, אפשרויות תעסוקה בתחומים השונים ועוד.

יש לי תואר אקדמי. מהם הסיכויים שאתקבל לטכניון?

ניתן להעזר במחשבון האישי לבדיקת סיכויי הקבלה או לפנות למדור לייעוץ לבעלי רקע אקדמי, בכתובת הדוא"ל: [email protected] או בכתובת הדואר של מרכז הרישום והקבלה: מרכז רישום וקבלה, בניין אולמן, קרית הטכניון, חיפה 3200003.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מנהלת מדור רישום וקבלה של בית הספר לתארים מתקדמים בטכניון, הגב' יעל כהן?

ניתן ליצור קשר עם מנהלת המדור בטלפון: 04-8292739, במספר הפקס: 04-8295635 או בכתובת המייל: [email protected].

מהן שעות קבלת הקהל בבית הספר לתארים מתקדמים שע"י הטכניון?

בית הספר לתארים מתקדמים ממוקם בבניין צ'רצ'יל, קומת הכניסה (חדרים 214-200).

  • שעות קבלת מחלקת רישום וקבלה: בימים א'-ה' בשעות 12.30-09.30 – יש לתאם מראש.
  • שעות קבלת מדור מזכירות, אישורים וME כללי: בימים א'-ה' בשעות 12.30-09.30

כיצד אוכל לדעת האם אוכל להתקבל לפקולטה בה אני מעוניין בטכניון?

ניתן לפנות לייעוץ לימודים אישי או להעזר במחשבון חישוב הסכם בקישור הזה.

האם ניתן להירשם כתלמיד מן המניין לטכניון דרך אתר האינטרנט?

אכן כן. ניתן להזין את הפרטים האישיים, את סמסטר הלימודים המבוקש, לבחור את מסלול הלימודים המבוקש, לציין רקע אקדמי ולצרף מסמכים נוספים בטופס המופיע בקישור הזה.

אני סטודנט חדש בטכניון. כיצד אוכל למלא בקשה למעונות?

סטודנטים חדשים ימלאו בקשה למעונות בטופס המופיע בקישור הזה. לפרטים נוספים על השיבוץ במעונות, חוזה, צפייה בבקשת השיבוץ, שכר הדירה ושירותים בתחום המעונות, ניתן להכנס לאתר המעונות של הטכניון בקישור הזה.

אני נשוי ויש לי ילדים. האם אוכל לגור במעונות הסטודנטים בטכניון?

אכן כן. ההרשמה למעונות לא מיועדת רק לסטודנטים רווקים, אלא גם לסטודנטים נשואים עם ילדים. יש לקבל מספר תיק ממחלקת הרישום והקבלה, ולהירשם בקישור הזה למעונות הסטודנטים הנשואים.

כיצד ניתן ליצור קשר עם מחלקת חשבונות סטודנטים של הטכניון?

ניתן לפנות למחלקת חשבונות סטודנטים בבניין אולמן, חדר 414 , בימי קבלת הקהל בימים א'-ה' בין השעות 11:00-13:00, או בטלפון: 04-8295555, או במספר הפקס: 04-8293855 או בכתובת הדוא"ל: [email protected]. כתובת למשלוח דואר: מחלקת חשבונות סטודנטים , בניין אולמן, טכניון חיפה, 3200003.

*נשמח אם תוכלו לכתוב למטה בתגובות את חוות דעתכם על הטכניון והשירות שהיא נותנת ללקוחותיה.

טיפים, המלצות וחוות דעת מאת גולשי האתר

השאירו חוות דעת

Your total score

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן