מספר טלפון

שם החברה: אוויס (Avis Israel)

אוויס | avis israel

חברת אוויס הינה חברת הרכב המובילה בישראל. החברה פועלת בארץ החל משנת 1986 ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים: השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג תפעולי ומימוני, מכירת רכבים מיד ראשונה, השכרת רכבים לתקופות קצרות ועוד.
נכון להיום, צי הרכבים של אוויס מונה מעל 28,000 כלי רכב, רובם בליסינג תפעולי. החברה מפעילה 29 סניפי השכרה הפרוסים בכל רחבי הארץ ו-20 מרכזי שירות למכירת רכבים מיד ראשונה מצי הליסינג וההשכרה. בנוסף, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה אתר אינטרנט, בכתובת: www.avis.co.il, מוקדי שירות טלפוניים לפניה ולייעוץ, דף פייסבוק המאפשר קבלת מידע על מבצעים והטבות ואפשרות ליצירת קשר באמצעות טופס מקוון.

אוויס | avis Israel- ערוצי שירות

השכרת רכב בארץ ובחו"לת, מכירת רכב, טרייד-אין סניפים וליסינג תפעולי.

באתר האינטרנט הרשמי, ניתן לקבל מידע מקיף על רכבי אוויס במלאי, הצעת מחיר, קבלת מידע אודות מבצעים והטבות, הרשמה לניוזלטר, צפייה בטיפים לקניית רכב, צפייה ברשימת סניפי אוויס הכוללת פרטי התקשרות, כתובת ושעות פעילות, הצטרפות לאחד ממועדוני הלקוחות, קבלת מידע על השכרת רכב בחו"ל ועוד. בנוסף, ניתן להתחבר לאתר באמצעות הסלולר מכל מקום ובכל זמן. באתר הסלולרי ניתן לבצע את כל הפעולות המוכרות מהאתר האינטרנט ובנוסף להזמין טיפולים לרכב.
כמו כן, מפעילה אוויס מפעילה שני מוקדי שירות טלפוניים, האחד למכירת רכב והשני להשכרה. במוקדים ניתן לקבל מידע נוסף על פעילות החברה, להתעדכן אודות רכבים במלאי, להזמין רכב בארץ או בחו"ל או לברר על השכרת רכב ולפנות לנציגי שירות מקצועיים בכל שאלה או בעיה.
כתובת דף הפייסבוק של אוויס www.facebook.com/Avis.Israel.

אוויס | avis Israel- טלפונים ושעות פעילות

  • פרטים על סניפי אוויס להשכרת רכב ניתן לקבל באתר האינטרנט, באמצעות הקלקה על "רשימת סניפים ארצית". באתר ניתן לצפות גם במפת הסניף, בכתובתו ובפרטי ההתקשרות.
  • מספר הטלפון של מוקד השירות הטלפוני להשכרת רכב הינו: 2722* או 03-6170000. שעות הפעילות של המוקד הן בימים א'- ה' בין השעות 08:00-18:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-14:00. במוקד ישנה אפשרות לבצע פעולות נוספות 24 שעות ביממה: דיווח על תאונה, מידע לגבי טיפולים ותקלות דרך, הרשמה למועדוני לקוחות ועוד.
  • מספר הטלפון של מוקד מכירת רכב: 5326*.

אוויס | avis Israel- טיפים שכדאי לזכור

טיפ ראשון: לפני פניה לנציג שירות, מומלץ לנצל את הפעולות שניתן לבצע באתר האינטרנט, כגון: הזמנת רכב, עדכון או מחיקת הזמנה, צפייה בצי הרכבים של אוויס, צפייה במבצעים והטבות, איתור אחד מסניפי השכרת/מכירת רכב בארץ, השכרת רכבים לתקופות קצרות (סוף שבוע, מספר ימים), קבלת הצעת מחיר, בירורים על תחומי פעילות החברה ועוד.

טיפ שני: מעוניינים להתחבר לאוויס גם בסלולר? באתר האינטרנט תוכלו למצוא ברקוד שניתן לסרוק על מנת להתחבר בקלות לאתר הסלולרי ולצפות בתכנים מכל מקום ובכל זמן.

אוויס טלפון שירות לקוחות
השכרת רכב

AVIS: אוויס טלפון שירות לקוחות

AVIS אוויס טלפון שירות לקוחות Avis היא חברה להשכרת רכבים שמעניקה ללקוחותיה שירותי השכרת רכב בישראל ובחו"ל. כחלק משירותיה החברה ניתנים ללקוחות גם שירותי ליסינג

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן