מספר טלפון

שם החברה: אי.אי.גי (AIG) ביטוח

AIG ביטוח | aig Israel

Aig ביטוח הינה חברה ישראלית הפועלת בתחום הביטוח למעלה מעשור. Aig Israel עוסקת במגוון סוגי ביטוח: ביטוח רכב, דירה, משכנתא, ביטוח חיים ריסק, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח בריאות ועוד. בסיסה של קבוצת Aig הוא בארה"ב, והשלוחה הישראלית הוקמה על מנת להתחרות בשוק הביטוח מול החברה הבינלאומית. לאחרונה, השיקה Aig ביטוח תכניות חדשות בתחומי ביטוח הבריאות והרכב מתוך מטרה להגדיל את נתח השוק בתחומים אלו באופן משמעותי.

ערוצי שירות AIG ביטוח

באתר האינטרנט של Aig ביטוח בכתובת: www.aig.co.il, ניתן לקבל מידע מקיף על מוצרי החברה, תביעות ביטוח, מבצעים והטבות, ממשק לאיתור כספים, הודעות ופרסומים, מסמכים שימושיים ואף ליצור קשר עם נציג שירות באמצעות טופס מקוון. לצורך ייעול ושיפור השירות, מעמידה החברה ללקוחותיה אזור אישי, המאפשרת לצפות במידע האישי ולבצע מגוון פעולות, כגון: פירוט פוליסות, תשלום חובות, עדכון פרטים אישיים ואמצעי תשלום ועוד.
המוקדים הטלפוניים משלימים את המידע שניתן לקבל באינטרנט, ומספקים ללקוחות מידע אודות מוצרי החברה וכתובת לתלונות, פניות או בקשות. במסגרת ייעול ושיפור השירות ללקוח, בודקת Aig את השירות אותו היא מספקת באמצעות סקר שביעות רצון לקוחות הנשלח במייל.
מוקד שירות נוסף, המספק מענה בכל תחום שלא נענה באחד ממוקדי שירות הלקוחות הוא המוקד לפניות הציבור. ניתן ליצור קשר עם המוקד באמצעות טופס מקוון באתר או במספר הטלפון: 03-9272566.

AIG טלפונים ושעות פעילות

  • מספר הטלפון של המחלקה לפניות הציבור: 03-9272566. המוקד פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-17:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-13:00.
  • מרכזיה המפנה לכל סוגי המחלקות ומספרו של מוקד השירות המרכזי: 03-9272300. יש להקיש את מספר השלוחה כדי להגיע למחלקה הרצויה, למשל: לביטוח חיים ומשכנתא – יש להקיש 2, לביטוח תאונות אישיות יש להקיש 3 וכיו"ב.
  • מוקד שירותי זהב, פעיל 24 שעות ביממה ומספק מענה לשאלות בנוגע לנזקי צנרת,Vip לדירה, שירותי חירום ופריצת דלתות בטלפון שמספרו: 1800-430-430. מוקד חידוש ביטוח רכב ודירה פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-17:00 וביום ו' בין השעות 08:00-13:00,
  • מוקד דיווחים על נזק לשמשות או גניבת רדיו פעיל באותן השעות, מוקד ביטוח משכנתא וחיים פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-21:00 וביום ו' בין השעות 08:00-13:00 ומוקד ביטוח רכב, דירה או אופנוע פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-21:30, וביום ו' בין השעות 08:00-13:00.

טיפים שכדאי לזכור

לקוחות Aig נהנים מהנחות קבועות בתדלוק בתחנות סונול. בעת מילוי דלק ניתן לקבל הנחה קבועה של 21 אג' לליטר דלק וכן את ההנחה המקסימלית לליטר סולר הקיימת בתחנה. רשימת התחנות המשתתפות מופיעה באתר.

אי.אי.גי (AIG) שירות לקוחות טלפון
חברות ביטוח

אי.אי.גי (AIG) שירות לקוחות טלפון

שם החברה: AIG שירות לקוחות AIG הינה אחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בישראל. החברה עוסקת בתחום של ביטוח ישיר, במגוון תחומים שונים החל מביטוחי חיים,

ביטוח רכב AIG טלפון
ביטוח רכב

ביטוח רכב AIG שירות לקוחות טלפון

AIG ביטוח רכב לא ניתן לחזות מתי נזדקק לביטוח רכב. למרבה הצער, תאונות רבות קורות ללא התרעה מוקדמת ובעלי הרכב עלולים למצוא את עצמם מסובכים

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן