מספר טלפון

שם החברה: חברת שלמה ביטוח

שלמה | שלמה ביטוח | shlomo
שלמה ביטוח הינה חברת ביטוח המספקת שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם סוכני ביטוח מומחים ומקצועיים ומספקת ללקוחותיה ארבעה סוגי כיסויים:
– ביטוח רכב – ביטוח המכסה מצבים בהם נגרם נזק לרכב
– שירות שלמה Fix – שירות כיסויים והרחבות לרכב המיועד לנהגים זהירים מעל גיל 24
– ביטוח דירה- פוליסת ביטוח הכוללת כיסוי למבנה הדירה ותכולתה במקרים שונים: דליקה, פריצה, רעידת אדמה, שיטפון ממקור חיצוני ועוד.
– ביטוח תאונות אישיות- ביטוח המפצה את המבוטח במקרי תאונה.
בנוסף לארבעת הביטוחים הבסיסיים, מבטחת שלמה ביטוח את לקוחותיה בביטוחים שונים בתחום הביטוח הכללי וכן בביטוחים בתחום הרכב, כגון: ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב.

שלמה | שלמה ביטוח | shlomo – ערוצי שירות
שלמה ביטוח עושה כל מאמץ על מנת לספק ללקוחותיה שירות יעיל ומהיר. לשם כך, היא נעזרת בכמה ערוצי שירות עיקריים:
– ערוץ השירות המרכזי הינו אתר האינטרנט של שלמה ביטוח, בכתובת: http://www.shlomo-bit.co.il/. באתר מידע על מוצרי הביטוח של החברה, רשימת שמאים ומוסכים בהסדר, מידע בנוגע לתביעות, מידע לגבי הונאות בביטוח, טפסים שימושיים, רשימת פוליסות, מחירי פוליסות, ספקי שירות בביטוח דירה, קבלת הצעת מחיר ואפשרות ליצור קשר עם נציג באמצעות טופס מקוון.
– ערוצי שירות נוספים הם המוקדים הטלפוניים: מוקד בקשה להצעת מחיר, מוקד בירור מידע לגבי פוליסה קיימת, מוקד תביעות ועוד.
– בכל פניה, שאלה או בקשה שלא נענו במוקדי השירות באחרים, ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור לעו"ד דנה הרשקוביץ, במייל שכתובתו:
[email protected] או בדואר לכתובת: היצירה 22, ת.ד. 4099 פתח תקווה מיקוד: 49516, או במספר הפקס: 03-5653470 או בטלפון: 03-7181485 .

שלמה | שלמה ביטוח | shlomo – טלפונים ושעות פעילות
– מוקד מרכזי לקבלת הצעת מחיר לפוליסות הביטוח – בטלפון: 6006*.
– טלפון ראשי מחלקת תביעות: 03-7181444. (לבירור מצב תביעה – יש להקיש לשלוחה מספר 2, למוקד תביעות צד ג' יש להקיש לשלוחה מספר 3. המוקד פעיל בימים א', ב', ד' וה' בין השעות 13:00-16:00).
– מוקד בירורים לגבי פוליסה קיימת: 03-7181401, בימים א'- ה' בין השעות 08:30-16:00.

שלמה | שלמה ביטוח | shlomo – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: מעוניינים להגיש תביעה ולא יודעים היכן להתחיל? באתר האינטרנט של שלמה ביטוח תוכלו לקבל הנחיות מעשיות להגשת תביעה וכן דרכי התקשרות עם אגף התביעות. ניתן להגיע לשירות באמצעות הקלקה על "שירות למבוטח"-> "הנחיות לטיפול בתביעה".
טיפ שני: במקום לחייג למוקד הטלפוני ולהמתין לנציג שירות, כדאי לנצל את השירותים והפעולות שניתן לבצע באתר, כגון: בקשות להצעת מחיר, בקשות למידע על רכבים משומשים, בירור סטטוס תביעה, הורדת טופס הגשת תביעה ועוד.

שלמה ביטוח שירות לקוחות טלפון
חברות ביטוח

שלמה ביטוח טלפון שירות לקוחות

שלמה ביטוח שירות לקוחות שלמה ביטוח היא חברה מעניקה שירותי ביטוח ללקוחות עסקיים ופרטיים. החברה מספקת תכנית ביטוח רכב, דירה ותאונות אישיות ומעניקה שירות מקצועי

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן