מספר טלפון

שם החברה: מוקד כללית שירותי בריאות

מוקד כללית שירותי בריאות טלפון

כללית היא למעשה קופת החולים הגדולה בישראל, אך מעבר להיותה קופת חולים היא בעצם ארגון בריאות גדול, אשר מעניק שירותים רפואיים לכמעט ארבעה מיליון לקוחות. כללית היא ארגון ותיק בישראל, אשר מעניק שירותים בהיקף ארצי. כללית מתחזקת מעל ל1300 מרפאות, 14 בתי חולים, 400 בתי מרקחת, מכונים ומעבדות שונים, צוות מקצועי של רופאים, אחיות, רוקחים ועוד.

במרכזי הבריאות של הכללית נוכל לקבל שירותי רפואה שונים החל מרפואת ילדים ומשפחה וכלה ברפואה מקצועית ורופאים מומחים בתחומים שונים. בין המרכזים השונים של קופת החולים כללית נמצא מרכזים לבריאות הילד, בריאות האישה, מרפאות ספורט מיוחדות, מרפאות לבני נוער, רפואה משלימה, מרפאות שיניים בשם כללית סמייל ואפילו מרפאות בתחום האסתטיקה.

באמצעות המוקד הטלפוני תוכלו לקבל מידע נרחב אודות השירותים השונים שכללית מציעה ללקוחותיה, להזמין תורים, לקבל ייעוץ רפואי בזמן חירום ועוד. את הסניפים הראשיים של הכללית נמצא בערים הגדולות ביניהן חיפה, תל אביב, ירושלים, באר שבע ועוד.

מוקד כללית שירותי בריאות – מספר טלפון

מוקד כללית שירותי בריאות זמין בטלפון 2700* מכל טלפון, או 03-9405350.  והוא זמין 24 שעות ביממה. מוקד כללית שמספק מענה אנושי זמין בין השעות 7:00- 1:00 בלילה בימים ראשון עד חמישי. בימי שישי וערבי חג מ7:00-13:00 בצהריים. המוקד הטלפוני הוא נוח למשתמש. ראשית תתבקשו לבחור שפה שבה תתנהל השיחה, לאחר מכן תבחרו שירות מתוך מגוון השירותים המוצעים, לאחר מכן תתבקשו להקיש תעודת זהות ואז תועברו לנציג הטלפוני.

טלפון כללית למתקשרים מחו״ל – 972-3-6333333+

הנציג יוכל לסייע לכם לקבל מידע אודות השירותים השונים אותם מעניקה הכללית ללקוחותיה, להזמין תור לרופא משפחה או ילדים, לקבל מידע אודות המרכזים השונים וטלפונים נדרשים, או להזמין תור לרפואת מומחים, שיניים מרפאות אסתטיקה ועוד. בנוסף תוכלו להתעניין לגביי הרחבת השירותים לכללית מושלם או להתעניין לגביי כללית חו"ל, שמעניקה לכם כיסוי ביטוחי מושלם בנסיעה לחו"ל.

מוקד כללית שירותי בריאות  – טיפ

כיום בעידן הטכנולוגי גם קופת החולים כללית מתחזקת אתר אינטרנט נוח וקל לתפעול, אשר בו תוכלו לזמן תורים ללא צורך סיסמא ולקבל מידע אישי. אך למרות זאת, לעתים לא נדע בדיוק לאיזה רופא אנחנו מעוניינים להגיע, או את כל ההתמחויות של הרופא אותו אנחנו מחפשים. בדיוק לשם כך קיים השירות הטלפוני או האתר אינטרנט .

נציגי השירות של הכללית הוכשרו לצורך איתור הרופא המתאים לכם ביותר, כך שבמידה ואתם זקוקים לרופא בעל התמחות ספציפית, כמו לדוגמה ילדים, או תחום מסוים של רופא מומחה, מומלץ להתקשר למוקד הטלפוני של הכללית לצורך זימון תור ממוקד ומדויק יותר. מומלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות מוקדם ככל הניתן, במיוחד במקרה של זימון תורים, שכן במידה ונרצה להזמין תור לאותו היום, רוב הסיכויים שככל שנתקשר מוקדם בבוקר יהיו יותר תורים זמינים.

כללית זימון תורים טלפון
קופת חולים

כללית זימון תורים בטלפון

כללית (Clalit) היא למעשה קופת החולים הגדולה בישראל, אך מעבר להיותה קופת חולים היא בעצם ארגון בריאות גדול, אשר מעניק שירותים רפואיים לכמעט ארבעה מיליון

מוקד כללית חו"ל
קופת חולים

מוקד כללית חו"ל טלפון

מידע על כללית לטסים לחו"ל קופת חולים כללית, הגדולה מארבע קופות החולים בישראל, מעניקה שירותים רפואיים מגוונים ונרחבים למבוטחיה, הכוללים הטבות, הנחות, מרפאות מתקדמות וחדשניות,

קופת חולים

קופת חולים כללית מספר טלפון

קופת חולים כללית קופת חולים כללית היא למעשה קופת החולים הגדולה בישראל, אך מעבר להיותה קופת חולים היא בעצם ארגון בריאות גדול, אשר מעניק שירותים

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן