מספר טלפון

מכבי שירותי בריאות טלפון

0

מידע כללי על מכבי שירותי בריאות

שמה הקודם של מכבי שירותי בריאות היה קופת חולים מכבי. זוהי אחת מתוך ארבע קופות החולים הפועלות בישראל. מכבי שירותי בריאות נוסדה בשנת 1940. כיום, יותר משבעים שנה אחרי, מונה מכבי שירותי בריאות יותר משני מליון חברים בה ונחשבת לאחד המוסדות החזקים, המשפיעים והמעצימים בתחום הבריאות בישראל. מכבי שירותי בריאות מספקת שירותי בריאות מתקדמים ושומרת על עקרונות היסוד של מייסדיה שדגלו בבחירה חופשית, איכות רפואית ויעילות.

מכבי שירותי בריאות פועלת משנת 1995 בכפוף לתוקף חוק ביטוח בריאות ממלכתי. גובה דמי הביטוח נקבע לפי החוק והמוסד האחראי לגבייתו הוא הביטוח הלאומי.
חזון מכבי שירותי בריאות, אחד מארגוני שירותי הבריאות המתקדמים בארץ, הוא לקדם את בריאות מבוטחיה, מתן שירותי רפואה איכותיים ומותאמים אישית לכל מבוטח וטיפוח מצוינות באיכות הרפואה ובשירות.

מכבי שירותי בריאות מעניקה מגוון שירותים רפואיים בפריסה ארצית רחבה, הכוללים רופאים מומחים, צוות פארא רפואי, טכנאים ואנשי מעבדה, מתקנים ובתי חולים. שיעור הרופאים המומחים במכבי שירותי בריאות הוא הגבוה ביותר מבין קופות החולים בארץ.

במסגרת השירות הניתן למבוטחי מכבי שירותי בריאות מצויות סדנאות לקיום אורח חיים בריא עבור כל בני המשפחה ובפריסה ארצית. נושאי הסדנאות כוללים שינוי הרגלי אכילה, עידוד לפעילות גופנית, הפסקת עישון, סדנאות גוף ונפש וכן קורסי הכנה ללידה. מבוטחי מכבי נהנים מסל שירותים נרחב,המגיע גם למי שלא הצטרף לאחד מהביטוחים המשלימים של מכבי.

כמו כן מספקת מכבי שירותי בראות פוליסת ביטוח עם כיסוי ביטוחי נרחב לנוסעים לחו"ל, כולל כיסוי להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, במידה והמבוטח נזקק להם בעת שהותו מחוץ לישראל.

עוד מציעה מכבי שירותי בריאות למבוטחיה הצטרפות למסלול מכבי סיעודי, פוליסת ביטח מובילה ורחבה, למעשה הגדולה בישראל, הספקת מענה לעת הצורך ועם הגיעם של המבוטחים לגיל פרישה. כמו כן קיימות תוכנות ביטוח משלים רבות, המספקות כיסוי ביטוחי נרחב ובתנאים משופרים, כמו טיפולי אסתטיקה והסרת שיער, הטבה באימוני כושר אישיים או קבוצתיים, הנחות על עדשות מגע או משקפיים, הטבות בהסרת משקפיים בלייזר, ניתוחים אסתטיים, טיפולי שיניים משמרים, חיסונים למטיילים בחו"ל, טיפולי רפואה משלימה, בדיקות סקר תקופתיות בהשתתפות עצמית נמוכה, אבחון דידקטי ופסיכו דידקטיים ניתוחים פלסטיים בחו"ל ועוד שירותים רבים ומתקדמים בהטבות והנחות משמעותיות.

מכבי שירותי בריאות – שירות לקוחות, טלפונים ומידע נוסף

שירות הלקוחות של מכבי שירותי בריאות מספק מענה מסביב לשעון:

  • מכבי ללא הפסקה – מוקד מידע וסיוע טלפוני הפועל עשרים וארבע שעות ביממה. טלפון המוקד: 355* או 1700-50-53-53. במוקד ניתן לקבוע תורים, להתייעץ עם מומחים, זימון תורים לרופאים ודיאטניות וכן לקבל מענה מאחיות מוסמכות כל היום וכל הלילה.
  • מוקדי רפואה דחופה – מספקים מענה וקבלת מבטוחים בשעות בהן המרפאות סגורות, כולל שבתות וחגים. השירות כולל בדיקת רופא, בדיקות מעבדה והפניה לחדר מיון בעת הצורך. מוקדי הרפואה הדחופה פרוסים ברחבי הארץ.
  • שירות לקוחות מקוון – מכבי שירותי בריאות מספקת שירות לקוחות באמצעות האינטרנט והסלולרי. השירות מספק מידע ומענה בנושא זימון תורים, בדיקות מעבדה, צפייה בתיק הרפואי, קבלת אישורים והתחייבויות, חידוש מרשמים ועוד. כתובת אתר האינטרנט: www.maccabi-health.co.il
  • פניות הציבור: ניתן לפנות בכל שאלה, תלונה או בקשה אל נציבות פניות ציבור, ת.ד. 50493, תל אביב, מיקוד 68125 או באמצעות הדואר האלקטרוני: [email protected]
  • טלפונים נוספים: אסותא- מרכזים רפואיים בית החולים אותו מפעילה מכברי שירותי בריאות: טלפון 6474*. מכבי דנט6300*
  • מוקד אחיות לייעוץ טלפוני רפואי 24/7  במספר טלפון 3555*

מכבי שירותי בריאות – טיפים

  • אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, מומלץ להשוות בינו לבין הביטוחים המשלימים של מכבי שרתי בריאות. לאחרונה הורחבו הכיסויים הביטוחיים של הקופה ויכול להיות שתגלו שאתם משלמים עבור ביטוח בריאות פרטי לשווא, בעוד שבאפשרותכם ליהנות מפוליסות נרחבות מאד באמצעות מכבי.
  • מוקד שירות הלקוחות מספק מידע נרחב גם למי שלא ממש מתמצא בכל שירותי הקופה ומעמיד מענה אנושי לרשות המבוטחים עם הסברים מפורטים והנחיות מדויקות.

מעבר לקופת חולים מכבי

אם אינך מרוצה מקופת החולים או מעוניין לעבור בעקבות החלפת אזור מגורים, רישום ילד, שיחרור מצה"ל, עולה חדש או תושב חוזר, מומלץ לשקול להצטרף לקופת חולים מכבי – ספקית שירותי הבריאות מבין המובילים בישראל. באמצעות הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלו ליהנות מהטבות רבות וללא פגיעה בזכויות הרפואיות שהיו לכם בקופה הקודמת.

ניתן לעשות את ההרשמה באמצעות מילוי טפסים מקוונים און־ליין באתר של קופת החולים, או שאנו יכולים ללוות אתכם בכל התהליך בליווי צמוד ונדאג לכך שכל הזכויות הרפואיות שהיו לכם קודם ישמרו ואף נשתדל שתקבלו אף יותר הטבות.

מסלולים להצטרפות לקופות חולים מכבי באופן עצמאי

כך עושים את זה נכון:

שלב 1. אם כבר היום החלטת להגיש בקשה למעבר לקופת חולים מכבי, היכנס לאתר הביטוח הלאומי דרך המחשב או אפליקצייה למלא טופס עם כל המידע הדרוש.

*ניתן גם לבצע את המעבר בין קופות החולים השונות בסניפים של דואר ישראל (המעבר כרוך בתשלום).

שלב 2. יש לבקש מרופא המשפחה שלך את סיכום המצב הרפואי שלכם, בנוסף יש לבקש מן המזכירות הרפואית של המרפאה בה אתם חברים מסמך על הוותק בביטוח המשלים אשר ברשותך.

שלב 3. צריך לפנות לביטוח הסיעוד שלכם ובמידה וישנו באמצעות פנייה לחברת הביטוח שלכם, גם פה נציגי הקופה יעזרו לכם בזה אם תצטרכו עזרה.

*נשמח אם תוכלו לכתוב למטה בתגובות את חוות דעתכם על קופת חולים מכבי והשירות שהיא נותנת ללקוחותיה.

טיפים, המלצות וחוות דעת מאת גולשי האתר

השאירו חוות דעת

Your total score

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן