מספר טלפון

פרטנר חו"ל טלפון

0

כל מה שצריך לדעת לפני שטסים. פרטנר חו"ל היא חברה לתקשורת סלולרית וקווית, בין לאומית, אינטרנט ותקשורת נתונים. החברה הוקמה בשנת 1997 ומספר מנוייה כיום הוא כשלושה מליון. פרטנר מציעה למנוייה שירותים מבוססי טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית ושירות מקיף העושה כל מאמץ כדי להיות המוביל והיעיל בישראל.

פרטנר חו"ל מספק מענה נרחב לטסים לחו"ל, הן בנסיעות עסקיות והן בפרטיות. מוקד שירות לקוחות פרטנר חו"ל עומד לרשות הנוסעים לפני ובמהלך שהותם לחו"ל, עם טיפים וסיוע בבחירת מסלולי שיחה בחו"ל, גלישה בחו"ל ועוד.

להלן מספר דוגמאות להנחיות פרטנר חו"ל לנוסעים: ראשית יש לוודא כי הקו שברשות המנוי פתוח לשימוש בשירותים בין לאומיים. יש לבדוק את העלויות בשימוש השירותים השונים בחו"ל ולהצטרף לחבילה שמתאימה לצרכי המנוי ולאופן השימוש שלו במכשיר. על מנת שיוכל המנוי ליהנות משירות פרטנר חו"ל, עליו לוודא מול החברה כי המכשיר תואם לרשת במדינת היעד אליה הוא טס.

אם המכשיר שברשות המנוי אינו תואם לתדרים ולרשתות במדינת היעד, תמצא פרטנר פתרונות דרכים לשימוש במכשיר ואף יפתחו את הקו לשימוש בחו"ל.
כמו כן, אם אין ברשות המנוי רצון לקבל שיחות מכל אחד, הוא יכול להשתמש בשירות סינון שיחות שמאפשר לשלט על השיחות הנכנסות באמצעות קוד גישה אישי, כך שמי שיתקשר למספר פרטנר יתבקש להשאיר את קוד הגישה האישי באמצעות הודעה מושמעת. כמובן, למי שאין את הקו, לא יוכל ליצור קשר והשיחה תסונן.

עוד מציעה פרטנר חו"ל, חבילה בשם פספורט, המאפשרת להגדיר מראש את תקציב הסלולרי בחו"ל, כך שבאפשרותכם לדבר, לסמס ולגלוש בתעריף שהוא מוזל וקבוע.
מידע נוסף על שירותי פרטנר חו"ל ניתן למצוא באתר האינטרנט של פרטנר או בטלפון, באמצעות פנייה למוקד שירות לקוחות פרטנר חו"ל.

שירות לקוחות פרטנר חו"ל – מספרי טלפון

 • מוקד שירות לקוחות פרטנר בין לאומי: 333* או 1-800-800-054. במידה ואתם מתקשרים מחו"ל עליכן לחייג למספר 972-74-7054033+ ולהקיש 0 לקבלת נציג שירות. המוקד פעיל 24 שעות ביממה ומספק מענה בכל הקשור לתפעול מכשירים בחו"ל, תקלות ובעיות.
 • מוקד שירות לקוחות פרטנר : 054* או 1-800-800-054. המוקד מספק מענה בנשא תוכניות ומסלולים ועדכון פרטים. שעות פעילות המוקד הן בימים א'-ה' 06:00-19:00 ובימי ו' 07:00-12:00. במקרים של אובדן או גניבת מכשיר ניתן מענה 24 שעות ביממה.

שירות לקוחות פרטנר חו"ל – טיפים

מרוב המדינות ניתן לחייג ישירות מספר הטלפונים במכשיר. אם ההתקשרות לא הצליחה יש ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש הספרה 0, או שתי לחיצות על מקש + או *, בהתאם לסוג המכשיר. כשיופיע על המסך הסימן + יש להזין את קידומת המדינה, ואת אזור החיוג או הקידומת הסלולרית, ללא הספרה 0 ואז את מספר הטלפון המבוקש.

*נשמח אם תוכלו לכתוב למטה בתגובות את חוות דעתכם על חברת פרטנר פי והשירות שהיא נותנת ללקוחותיה.

6 תגובות
כל הביקורות והמלצות ביקורות המועילות ביותר הדירוג הגבוה ביותר הדירוג הנמוך ביותר הוסף את הביקורת שלך
 1. שלום
  אני לא קיבלתי מענה למה שאני צריכה
  אנחנו ברילוקיישן בחו"ל ואני רוצה שיחות לארץ. לא חבילה אלא – שנתיים חוזה של שיחות לארץ מרומניה.
  כל שיחה אליכם עולה לי כסף ואני ממתינה יותר מ 20 דקות על הקו על חשבוני
  אם אין לכם מענה למשפחות ב RELOCATION אפשר לחפש בחברות אחרות.
  אני לא קיבלתי שירות עד עכשיו.
  0 שירות

 2. 0.1
  זמן המתנה
  0
  עזרה בפתרון הבעיה
  10
  מקצועיות הנציג/ה
  0
  ציון כללי לשירות הלקוחות
  0

  איש אלעל מנסה להכנס למס כוכבית 242 לרכוש חבילת גלישה לחו״ל ונדרש ממ ני סיסמא שאינני יודע אותה ואין לי אפשרות לדבר עם נציג שיעזור לי. אבקכש לעזור!!!

  שימושי(0) לא שימושי(0)You have already voted this
 3. שלום מזה שלושה ימים מנסה ליצור קשר ובלתי אפשרי בכל מצב מבקש לחזור ולפתוח את הקשר בסלולרי
  תודה .מקוה שיקרה עוד בימינו

 4. קניתי חבילת חול בהתחלת אוגוסט ,ידעתי שהחבילה בטוקף 30 יום, אני נוסעת שוב בסוף נחודש וחשבתי להשתמש במה שנשאר נהחבילה. היום קיבלתי הודעה שהחבילה בתוקף עד 18.08 ממתי התקצר זמן של חבילת חול? למה אין חבילות יותר זולות שמספיקות לארבע חמישה ימים

 5. על הפנים. אני בחו"ל ולא עונים לי

 6. 2.35
  זמן המתנה
  10
  עזרה בפתרון הבעיה
  90
  מקצועיות הנציג/ה
  0
  ציון כללי לשירות הלקוחות
  90

  ברצוני לשבח את המוקדנית דקלה שעזרה לי מאד לתקן טעות של מוקדנית אחרתץ והכל בסבלנות רבה ובמאור פנים

  שימושי(0) לא שימושי(0)You have already voted this

השאירו חוות דעת

Your total score

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן