מספר טלפון

כביש 6 תשלומים

0

כביש 6 תשלומים | מחירים
כביש 6 הינו כביש האגרה הראשון בישראל. הכביש משמש כציר תחבורה מרכזי בישראל ומאפשר מעבר מהיר ויעיל בין צפון הארץ לדרומה. כביש 6 מציע נתיב תחבורה חלופי לשני צירי כבישים מרכזיים בארץ: כביש 2 (כביש החוף) וכביש 4 (כביש גהה). מאחורי סלילת הכביש מספר מטרות שהעיקרית שבהן היא להקל את עומסי התנועה בכבישי האורך (כביש 2 וכביש 4).

חברת דרך ארץ מעמידה לרשות הקהל הרחב מספר ערוצי שירות באמצעותם ניתן לקבל מידע על תשלומים או מחירים: באינטרנט, באתר שכתובתו: www.kvish6.co.il, באפליקציה הסלולרית, במוקדים הטלפוניים ובמרכזי השירות הפרוסים ברחבי הארץ.

כביש 6 תשלומים | מחירים – ערוצי שירות

לקוחות החברה יכולים לשלם את חשבונותיהם לכביש 6 באחד משבעה ערוצי תשלום: באינטרנט בכרטיס אשראי, באמצעות הסמארטפון, באמצעות סריקת הברקוד בגוף החשבונית, במענה הקולי הממוחשב של כביש 6, במרכזי השירות, ברשתות מגה, מגה בול ואלונית בפריסה ארצית. בנוסף, באזור האישי באתר ניתן לקבל מידע מקיף על נסיעות בכביש, לקבל את החשבונית החודשית במייל ולהפיק דו"חות שונים בחשבון המנוי. לקוחות המעוניינים לקבל מידע מקיף יותר על תנאי הדרך, מהירות הנסיעה, שיטות חישוב עלות הנסיעה ועוד יכולים להקליק באתר על קטגורית "שאלות נפוצות" ולקבל תשובות לשאלות בנושאים כלליים, בנוגע למנוי לכביש 6, תעריפים ותשלום ועוד.

הממונה על פניות הציבור, מטפל בפניות ותלונות הקשורות לתפעול הכביש ולהתנהלות החברה. ניתן לפנות לשמרית באמצעות הדוא"ל: [email protected], באמצעות הפקס שמספרו: 03-6255887, או בדואר לכתובת: רח' יגאל אלון 65 (מגדל טויוטה) תל אביב, 6744316. הפניות תענינה לפי מידת הדחיפות.

טלפונים ושעות פעילות כביש 6 מחלקת תשלומים

מרכזי שירות הלקוחות של כביש 6 פרוסים בכל רחבי הארץ – בצפון, בדרום ובמרכז. בצפון- בקריון בקרית ביאליק, במרכז שירות חוצות אלונים בקניון חוצות אלונים ובמרכז שירות מגל מזרח. במרכז- במרכז שירות רעננה, במרכז שירות נחשונים ובמרכז שירות ירושלים. בדרום- במרכז שירות ראם ובמרכז שירות באר שבע. שעות פעילות מרכזי השירות של כביש 6 מפורסמים באתר האינטרנט תחת הקטגוריה "מרכזי שירות".

מוקד שירות הלקוחות הטלפוני פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-20:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 08:00-13:00, בטלפון: 6116* או 03-9081111.

השירות הטלפוני מאפשר למנויים לדווח על תקלות או מפגעים בכביש בשלוחה מספר 7. חדר הבקרה של כביש 6 מאויש וזמין לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה.

טיפ

יש לך שאלה ואינך מוצא אותה בקטגורית "שאלות נפוצות" באתר? באפשרותך להקליד את שאלתך ולקבל תשובה מידית. אם לא קיבלת תשובה המניחה את דעתך, ניתן לשלוח את השאלה לנציג שירות והוא יענה עליה בהקדם.

תשלום כביש 6 בכרטיס אשראי

שאלות נפוצות בנושא תשלמים

איך אפשר לבצע תשלום כביש 6 בכרטיס אשראי?

התשלום בעבור הנסיעה בכביש 6, מתבצע באחד מאופני התשלום הבאים:

  • בכרטיס אשראי באתר האינטרנט (האזור האישי – www.kvish6.co.il תשלום)
  • באמצעות האפליקציה של כביש 6
  • באמצעות סריקת הברקוד
  • בטלפון 6116* או 03-9081111.
  • באחד מסניפי אלונית
  • במרכזי השירות (הכתובות מופיעות לעיל)
  • בסניפי הבנקים המסחריים בעת הצגת חשבונית כביש 6

כביש 6 תשלום לפי מספר רכב

 

*נשמח אם תוכלו לכתוב למטה בתגובות את חוות דעתכם על חברת כביש 6 והשירות שהם נותנים ללקוחות.

טיפים, המלצות וחוות דעת מאת גולשי האתר

השאירו חוות דעת

Your total score

מספר טלפון
Logo
דילוג לתוכן